Chusta kółkowa Storchenwiege Leo Grau

Chusta kółkowa  Storchenwiege Leo Grau
  • Cena: 313,00
  • ILOŚĆ
  • przechowalnia

Opis produktu

Bawełniana chusta kółkowa tkana splotem skośno-diamentowym do noszenia dzieci w eleganckim wzorze. Długość 2m, szerokosc 70 cm.

Używając chust kółkowych Storchenwiege® można:

  • nosić dziecko na biodrze, brzuchu i na plecach,
  • nosić dziecko w łatwy sposób mając nadal obie ręce wolne dla pozostałych dzieci lub do wykonywania drobnych prac domowych,
  • łatwo pokonywać bariery takie jak schody, wsiadanie i wysiadanie z autobusu, tramwaju, pociągu, spacerować po nierównym terenie,
  • dziecku uczącemu się chodzić zaoferować odpoczynek, gdy zmęczy się na dłuższym spacerze.

Praktyczne i łatwe do założenia chusty kółkowe Storchenwiege® wykonane są ze sprawdzonego materiału do produkcji chust do noszenia dzieci. Chusty są uniwersalnego rozmiaru, mogą być używane przez osoby o różnych posturach.
Używając chust kółkowych Storchenwiege® można nosić dziecko na biodrze, brzuchu i na plecach. Do chust kółkowych Storchenwiege® dołączona jest szczegółowa instrukcja wiązania. Użycie wysokiej jakości, dużych kółek aluminiowych oraz możliwość szerokiego rozłożenia chusty w kółkach zapewniają wysoki komfort noszenia chust kółkowych Storchenwiege®. Brzegi chusty są w różnych kolorach, co ułatwia prawidłowe założenie i odpowiednie dociągnięcie chusty.

Chusty Storchenwiege są tkane skośnokrzyżowo lub skośnodiamentowo (tkanina „pracuje” wzdłuż i w poprzek) z bardzo mocnej przędzy. Taki sposób tkania pozwala na mocne dociągnięcie chusty, a tym samym uzyskanie wiązania w pełni bezpiecznego dla dziecka. Wiązanie nawet po dłuższym noszeniu nie wymaga poprawek.
Posiadają certyfikat „Oeko-Tex 100” (międzynarodowy znak bezpieczeństwa dla wyrobów włókienniczych) oraz „Oeko Tex 100” dla dzieci, który potwierdza pełne bezpieczeństwo chust Storchenwiege.
Chusty Storchenwiege podczas prania nie zbiegają się i nawet po dłuższym okresie używania zachowują swoją pierwotną elastyczność i kształt- są praktycznie „niezniszczalne”.

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Twoje pytanie:
weryfikator
Sklep oparty na oprogramowaniu KQS.store