Nosidło miękkie Storchenwiege WrapBabyCarrier TURKIS

  Nosidło miękkie Storchenwiege WrapBabyCarrier TURKIS
Producent: Storchenwiege Storchenwiege
Dostępność: dostępny
 
  • Cena: 566,00
  • ILOŚĆ
  • przechowalnia

Opis produktu

Nosidło miękkie Storchenwiege® WrapBabyCarrier w kolorze TURKIS

Można w nim wygodnie nosić dziecko do około 18 miesiąca życia, zarówno z przodu, jak i na plecach. 

Nosidło Storchenwiege® BabyCarrier wykonane jest z tkanego skośnokrzyżowo, od lat cenionego materiału chustowego Storchenwiege®. Tkanina wykonana jest w 100% z bawełny. Panel nie jest niczym dodatkowo wypełniany, dlatego w pełni dochodzą do głosu właściwości materiału tkanego skośnokrzyżowo (świetne dopasowanie do sylwetki dziecka).

Nosidło posiada płynną regulację szerokości panela zarówno na dole, jak i w górnej części. Estetyczny kapturek podtrzymujący głowę jest wszyty na stałe i nie jest chowany. Optymalne dopasowanie i rozłożenie ciężaru otrzymujemy dzięki szerokim pasom naramiennym - dla ciężkich dzieci również dzięki rozłożeniu tych pasów szeroko nad pupą dziecka. Miękkie wypełnienie pod nóżkami poprawia komfort dziecka. Do nosidła dołączony jest chestbelt, poprawiający u noszącego komfort noszenia na plecach. Kropką nad "i" jest posiadający regulację długości pas biodrowy zapinany na bezpieczną klamrę z możliwością dokupienia przedłużki. 

Nosidło Storchenwiege® WrapBabyCarrier łączy w sobie zalety chusty oraz nosidła ergonomicznego. Dzięki temu, że pasy naramienne są wiązane, a nie zapinane, kręgosłup dziecka nie podlega dodatkowemu naciskowi, który go prostuje.

Założenie nosidła Storchenwiege® WrapBabyCarrier zajmuje dosłownie chwilę i od razu pozwala cieszyć się bliskością z dzieckiem oraz dać mu pełne poczucie bezpieczeństwa."

Pomimo niekłamanych zalet nosidła Storchenwiege® BabyCarrier, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia zalecamy noszenie noworodków i niemowląt w pierwszych miesiącach ich życia w chustach wiązanych, a nosidło traktować jako alternatywę-krótkie wyjścia, jako drugie nosidło dla rzadziej noszącego rodzica, uzasadnione przypadki medyczne itd. TYLKO Chusta bowiem w 100% dopasowuje się do sylwetki dziecka i rodzica idealnie odciążając kręgosłup oraz wrażliwy układ kostno-stawowy noworodka. Dla samodzielnie siadającego dziecka nosidło jest całkowicie bezpiecznym rozwiązaniem.

 

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Twoje pytanie:
weryfikator
Sklep oparty na oprogramowaniu KQS.store