Ulrich Natuerlich Preparat lanolinowy 250ml

Ulrich Natuerlich Preparat lanolinowy 250ml
  • Cena: 33,00 30,00
  • ILOŚĆ
  • przechowalnia

Opis produktu

Preparat do odświeżania wełny i odzieży wełnianej jak: otulacze, śpiochy, swetry itp.

Zawiera lanolinę, aktywne substancje piorące z olejku kokosowego i olejku z nasion palmy oraz kwas mlekowy (L+).

 

Nie zawiera fosforatów, enzymów, olejowych surfaktantów, optycznych rozjaśniaczy, środków zapachowych, barwników, agresywnych kwasów, konserwantów, chloru, salmiaku (chlorku amonu). Polecany dla wegan

Także do prania futer (zgodnie z zaleceniami producenta).

 

Ulrich natürlich to środki do czyszczenia i prania wysoko skoncentrowane, oszczędne w użyciu oraz skuteczne w działaniu.

Ulrich natürlich to środki do czyszczenia i prania wyprodukowane z najbardziej wartościowych, ponownie odradzających się surowców. Są one nieszkodliwe, gdyż rozkładają się biologicznie.
Nie zawierają fosforatów, enzymów, olejowych surfaktantów, optycznych rozjaśniaczy, środków zapachowych, barwników, agresywnych kwasów, konserwantów, chloru, salmiaku (chlorku amonu) i nie są genetycznie manipulowane.

Ulrich natürlich oznacza, że oferujemy produkty, które produkowane są z odradzających się surowców (np. olej z nasion palmy, olej kokosowy, oliwa z oliwek), najmniej jak to możliwe obciążających środowisko naturalne i jednocześnie przyjaznych dla skóry.
Od lat pracujemy nad tym, by dobrać produkty, które z czystym sumieniem możemy sami używać i polecić naszym rodzinom. W ten sposób powstały nasze środki do czyszczenia, odkamieniacze oraz środki do pielęgnacji materiałów, skóry i drewna.

Ulrich natürlich oznacza również, że próbujemy aktywnie brać udział w dyskusji na temat opakowań. Dlatego nasze produkty są w opakowaniach z polietylenu, które są przeznaczone do wielokrotnego użytku. W ten sposób my i nasi klienci pomagamy w zredukowaniu odpadów komunalnych. Poprzez skoncentrowaną formę i całkowitą rezygnację ze sztucznych rozcieńczaczy produkty Ulrich natürlich pomagają w zredukowaniu zarówno kosztów energii jak i opakowań. Przynosi to korzyść również tobie.

Firma Ulrich natürlich jest zaangażowana w aktywną ochronę środowiska, co gwarantuje wysoką jakość produktów, których skład jest wyraźnie udokumentowany

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Twoje pytanie:
weryfikator
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Sklep oparty na oprogramowaniu KQS.store