"Narodziny bez przemocy" Frederick Leboyer

"Narodziny bez przemocy" Frederick Leboyer
Producent: mamania
Dostępność: chwilowo niedostępny
 
  • Cena: 29,00 20,00
  • ILOŚĆ
  • przechowalnia

Opis produktu

ISBN: 978-83-62829-04-0

"Narodziny bez przemocy" zrewolucjonizowały sposób postrzegania porodu, nakłaniając do myślenia o narodzinach dziecka z jego punktu widzenia.

Dlaczego dziecko musi wyłaniać się z ciemności cichej macicy w świat oślepiającego światła i głośnych dźwięków? Dlaczego musi brać pierwszy oddech przerażone, wisząc do góry nogami, co zagraża jego wrażliwemu kręgosłupowi? Dlaczego dziecko jest oddzielane od matki po spędzeniu dziewięciu miesięcy w niej odżywczym ciele?

"Narodziny bez przemocy" Frédéricka Leboyera to jeden z kamieni milowych w historii humanizacji porodu. To pierwsza książka wyrażająca to, co matki zawsze wiedziały: dzieci rodzą się z możliwością doświadczania całej gamy emocji.

Frédérick Leboyer – francuski podróżnik i pisarz i położnik – autor bestsellerowych książek „Narodziny bez przemocy" i "Masaż Shantala", na których swe nauki opierają min. instruktorzy masażu niemowlęcego.

"Narodziny bez przemocy" ukażą się nakładem wydawnictwa Mamania w doskonałym tłumaczeniu Adama Szymanowskiego, autora przekładów m.in. książek Umberto Eco.

Książka ilustrowana czarno-białymi, klasycznymi fotografiami.

[Oprawa miękka, 165x117, 144 strony, papier kredowy]

PATRONATY:


Zadaj pytanie dotyczące produktu

Twoje pytanie:
weryfikator
Sklep oparty na oprogramowaniu KQS.store