"Poród bez granic" Claude Didierjean-Jouveau

"Poród bez granic" Claude Didierjean-Jouveau
Producent: mamania
Dostępność: chwilowo niedostępny
 
  • Cena: 23,10 15,00
  • ILOŚĆ
  • przechowalnia

Opis produktu

Poród bez granic to niezwykła książka o porodach naturalnych, która pomaga przyszłej mamie przejść świadomie przez okres ciąży, poród i wprowadza ją w pierwsze chwile z dzieckiem.

 W tej niewielkiej książeczce chciałam przekazać przyszłym rodzicom kilka informacji, których nie znajdą prawdopodobnie w zwykłych czasopismach, wśród znajomych czy u lekarza. Pokazać im, że istnieje inny sposób rodzenia niż szpitalne „wielkie halo”. Dać im możliwość wyboru świadomego, czyli wyboru podjętego dzięki rozważeniu zarówno zalet jak i wad każdej z interwencji medycznych, zwykle wykonywanych podczas ciąży, porodu oraz okresu poporodowego.
                                                                                                            Fragment książki Poród bez granic

 Rodzicielstwo bliskości to rewelacyjna, francuska seria książek poruszających różne aspekty budowania mądrej i głębokiej relacji dziecko-rodzic. Claude Didierjean-Jouveau pisze o narodzinach, noszeniu w chuście, spaniu z dzieckiem, rodzicielstwie bez przemocy, karmieniu piersią i radzeniu sobie z płaczem malucha w sposób przystępny, interesujący i z głębokim zrozumieniem dla uczuć dziecka oraz jego rodziców.

 Claude Didierjean-Jouveau – autorka licznych książek dotyczących rodzicielstwa. Interesuje się tą tematyką już od ponad trzydziestu lat. Wieloletnia prezeska francuskiej sekcji La Leche Leauge – największej międzynarodowej organizacji wspierającej karmienie piersią, obecnie redaktorka naczelna kwartalnika organizacji Allaier Aujourd’hui. Prywatnie mama trzech synów.

 

Inne tytuły w serii:

 

 Droga mleczna

 Nosimy nasze dziecko

 Nie płacz, maleństwo!

 Śpimy z dzieckiem

 Rodzicielstwo bez przemocy

 _

Twarda okładka

96 stron

_

ISBN: 978-83-930598-2-9

Uwaga! Cena okładkowa (22 złote) zawierała 0% VAT, ze względu na podwyżkę VAT od maja 2011 nowa cena wynosi 23,10 zł.

__

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Twoje pytanie:
weryfikator
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Tetro kocyk
Tetro kocyk
27,00zł 10,00zł
Sklep oparty na oprogramowaniu KQS.store