Kubeczek DOIDY CUP butelkowy

Kubeczek DOIDY CUP butelkowy
 • Cena: 28,00 23,00
 • ILOŚĆ
 • przechowalnia

Opis produktu

Doidy Cup w nasyconym butelkowym kolorze to niezwykły kubeczek stworzony z myślą o potrzebach najmłodszych Dzieci.

+ 3 miesiące
Picie z Doidy Cup wymaga tych samych, naturalnych ruchów szczęki co ssanie piersi matki. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości Doidy Cup może być używany na dwa sposoby:
do dokarmiania Dziecka mlekiem Mamy - zastosowanie kubeczka w tym przypadku nie prowadzi do zawirowań w sposobie ssania niemowlęcia;
do karmienia Dziecka po odstawieniu od piersi

W obu przypadkach korzystanie z butelki staje się całkowicie zbędne.

+ 6 miesięcy
Dzieci dotychczas karmione z piersi lub butelki mogą być powoli przyzwyczajane do samodzielnego picia z Doidy Cup po osiągnięciu około 6 miesiąca życia. Wypracowanie nawyku picia z kubeczka pozwoli na bezstresową eliminację butelki  (u niemowląt karmionych z butelki) i pominięcie nauki picia tzw. kubków niekapków.

+ 12 miesięcy
Roczne Dzieci coraz częściej przejmują inicjatywę. Całkowicie samodzielne picie z kubeczka jest jedną z tych umiejętności, z których Maluchy są szczególnie dumne.
Mając na uwadze fakt, że pediatrzy zalecają całkowite odzwyczajanie Dziecka od korzystania z butelki po ukończeniu pierwszego roku życia - picie z Doidy Cup jest dodatkowym atutem.
Kubeczek Doidy Cup przydaje się również starszym dzieciom oraz dorosłym - w podróży, podczas choroby gdy trzeba leżeć w łóżku a także w szpitalu.

JAK POMÓC DZIECKU W NAUCE SAMODZIELNEGO PICIA Z KUBECZKA?

 • Podczas picia z kubeczka dziecko powinno mieć możliwość samodzielnego regulowania tempa picia. Warto jest zatem nalewać do kubeczka niewielką ilość napoju.
 • Przytrzymując kubeczek od spodu, oprzyjcie rant kubka o dolną wargę Dziecka lekko przechylcie - tak aby Dziecko mogło napić się dokładnie tyle ile będzie miało ochotę.
 • Jeżeli Dziecko podczas picia rozleje płyn - należy to traktować jako normalny proces nauki. Dlatego na początku nauki korzystania z kubeczka zalecamy nalewanie do Doidy Cup tylko niewielkich ilości napoju i uzupełnianie go w miarę potrzeby.
 • Dzieci bardzo szybko przyzwyczajają się do picia z Doidy Cup, a w wieku 6 miesięcy rozpoczynają pierwsze samodzielne próby picia.  

BEZPIECZEŃSTWO

 • Podczas picia z kubeczka Doidy Cup Dziecko powinno być zawsze pod opieką osoby dorosłej.
 • Napoje serwowane Dziecku w kubeczku powinny mieć odpowiednią temperaturę - nie za gorącą, nie za zimną.
 • W kubeczku Doidy Cup nie należy podgrzewać napojów w kuchence mikrofalowej.
 • Doidy Cup można sterylizować (na zimno, poprzez wygotowanie, w mikrofalówce, w  profesjonalnym sterylizatorze) jak również myć w zmywarce.  

0% BPA

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Twoje pytanie:
weryfikator
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Sklep oparty na oprogramowaniu KQS.store